„Czy robimy w tym roku sesje świąteczne?”

To pytanie, jakie zadała mi Ewela w październiku. Wymieniliśmy się zdawkowo spojrzeniami i lekką niepewnością w głosie stwierdziliśmy, że nie. Sezon ślubny był w tym roku dla nas szczególny, także pod względem ilości pracy i wysiłku. Zgodnie stwierdziliśmy, że jesteśmy zmęczeni.

Choć serce rozrywała mała nutka smutku, że nie spotkamy naszych rodzin, które co roku nas odwiedzają, że nie poznamy nowych osób….I trwaliśmy w naszym przedświątecznym sesyjnym postanowieniu… do momentu kiedy nie napisała do nas Justyna:

W ubiegłym roku Wasza sesja zrobiła furorę więc obiecałam, że będę się odzywać jak tylko pojawi się u Was oferta. Robiliśmy sesje u wielu fotografów i nigdy nie byliśmy tak zadowoleni ze zdjęć jak u Was„.

I dochodziły kolejne zapytania, kiedy ruszamy z sesjami…i tak postanowiliśmy, że white slow’lowe sesje świąteczne będą miały swoją edycję 2021.


Wszyscy ogłosili jesienią sesje świąteczne, a my ogłaszamy je teraz i zapraszamy Was do naszego świątecznego świata w tygodniu poprzedzającym święta tak, aby było naprawdę świątecznie, gdzie myślimy i czujemy emocjami, gdzie to Wy i Wasze uśmiechy, gesty, spojrzenia są najważniejsze. Bez przepychu i miliona świateł, ale naturalnie i bardzo slow. Przy filiżance kawy i z pogaduchami:” Co u Was słychać?”

A, że z wytęsknieniem uwielbiamy spotykać się z rodzinami, które są z nami co roku lub przy okazji innych sesji, dla nich mamy oczywiście ofertę powiedzmy VIP, czyli trochę więcej za trochę mniej 🙂

Kiedy –  19 grudnia od 9 rano

Gdzie – w Foyer Studio, ul. Staszica 9/5 w Lublinie

  • Za ile – cena 550 zł za 20 ujęć, wywołanych i nagranych na nośnik (zdjęcia w formie elektronicznej trafią do Was po 2 dniach, w wersji papierowej w okresie noworocznym). 
  • Liczy się kolejność zgłoszeń – przewidujemy jedynie 5 sesji. 
  • Jak się zgłaszać – telefonicznie 691 996 056, e-mailowo – jocki@whiteslow.pl